fbpx
Zaznacz stronę

Produkty

 

Jesteśmy producentem unikalnych, ręcznie robionych lamp oraz elementów wystroju wnętrz, które są wykonywane wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu oraz 300-letniego drewna z rozbiórki paryskich kamienic. Lampy Light My Fire to unikalne rękodzieło. Elementy metalowe pochodzą ze złomowisk, starych piwnic i strychów natomiast drewno pochodzi z rozbiórki paryskich kamienic. Tamtejsze budowle zbudowane są w większości na dębowych belkach, piaskowcu i gipsie, dlatego to drewno ma tak wyjątkowy kształt i kolor. Takie drewno bardzo ciężko znaleźć w Polsce.

Idee upcyklingu i recyklingu są nam szczególnie bliskie. Pomysł ponownego wykorzystania rzeczy, które według wielu nadają się już tylko do wyrzucenia, pomaga chronić nasze środowisko. Dbanie o naturę i piękno wokół to ważne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Jeśli dodatkowo ich wykorzystanie pozwala na stworzenie czegoś fantastycznego, co zachwyca otoczenie to korzyść jest podwójna.

Nasze produkty najlepiej sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych, futurystycznych wnętrzach. Aranżacje w takim stylu kochają kontrasty, a zatem mocnym akcentem może być nasz produkt. Przy odrobinie pomysłowości można jednak wykorzystać je do wprowadzenia wyjątkowego elementu w bardziej tradycyjnych aranżacjach. 

Ostatecznie, jedynym ograniczeniem w ich wykorzystaniu jest wyobraźnia. W ofercie naszych prac znajdują się także meble oraz elementy wystroju wnętrz. Nie chcemy zatrzymywać się w miejscu, dlatego stale rozszerzamy zakres naszych projektów. Oprócz lamp stworzyliśmy również lustra, krzesła, stoły, zegary ale zapewniamy, że to dopiero początek..